2 Schwarz është i pamposhtur në 24-0 (16 KO) “Kur ju filloni si një fëmijë të vogël, ju ëndërr e plasaritje Amerikën.

Whyte, i cili ka fituar nëntë ndeshjet e tij të fundit të njëpasnjëshme, por është ende në pritje të një e shtënë titullin botëror, kritikoi ‘Gyspy mbretit për të përballuar gjermani unheralded i cili është i pamposhtur në 24 lufton. “Është f ***** g b ****** s, ai duhet të jetë turp për veten e tij duke luftuar Tom Shvarc”, ka thënë Whyte IFL TV. Kush është Tom Schwarz? njeri shumë i rëndësishëm gjerman, i cili është kundërshtari tjetër “Tyson Fury e Ti je më i lartë katër në botë, pse jeni duke luftuar Tom Shvarc? “Ju jeni kampion gradë më njeri shumë i rëndësishëm, pse jeni duke luftuar Tom Shvarc? “Ka djema mira atje për ju për të luftuar, pse dreqin po lufton Tom Shvarc?

FUNDIT boks NEWS START përhapur lajmin Eddie Hearn zbulon datën e re e mundshëm për të ardhshëm Reporter lufta VEPRIMIT Callum Smith puthi nga Pulev fton avokat; e akuzon atë për të reja, sulm shtesë seksuale të nxehtë Dejvid Prajs trondit tifozët me jashtë-of-karakter, pasthirrmë-ngarkuar shpërthim 50/50 Eddie Hearn i përgjigjet kërkesës Deontay Wilder të një ndarje 50/50 për të luftuar AJ në veprat Eddie Hearn zbulon kur ne mund të shohim Anthony Joshua luftuar Oleksandr Usyk Amir Khan’t Amir Khan shpjegon se pse ai ishte aq i varfër në luftën e fundit me Samuel Vargas çfarë tjetër? Tyson Fury trajner zbulon që lufta është më e mundshme të ardhshëm: Joshua ose Wilder i mërzitur që vjen?

Khan paralajmëron Crawford e “shokut të madh”, nëse ai e mbikëqyr atë për luftën e ardhshme super “Ai ka thënë se ai do të luftojë këdo, në çdo kohë, kudo … pse ju luftimin Tom Shvarc? “Unë të marrë atë, ju keni vetëm kishte një luftë të vështirë me [Deontay] Wilder, unë të marrë atë, ju doni një luftë më të lehtë, por Tom Schwarz është një shaka. “Wilder ka shkuar qetë … I dërguar atij mesazhe dhe ai nuk përgjigjet më!” 🤷♂️ Tyson http://1xbet.footballresultstoday.org/1xbet-shqiperi/ Fury njofton kundërshtarin e tij të ardhshëm dhe nuk mund të presim që të kthehet në ring 👊 pic.twitter.com/3XjJVG2M24 – Boxing në BT Sport 🥊 (@BTSportBoxing) 24 mars, 2019 “Tom Schwarz është askund afër nivelit Fury-së.

Fury do të t *** atë lehtë, t *** atë si një copë p ***, luftë e lehtë “Tifozët e priste me padurim një Fury dhe Wilder rematch, por duket sikur kjo luftë do të duhet të presë . Fury, megjithatë, është në kërkim përpara për periudhë ku ai do kutinë në Las Vegas për herë të parë në karrierën e tij. “Unë jam shumë i aftë, shumë të gatshme; Unë nuk mund të presim për të luftuar “, tha Fury. “Schwarz është i pamposhtur, i ri, i freskët dhe ambicioz. 2 Schwarz është i pamposhtur në 24-0 (16 KO) “Kur ju filloni si një fëmijë të vogël, ju ëndërr e plasaritje Amerikën. “Unë jam duke shkuar për të shkuar mbrapa dhe të jetë në audiencë më të madhe të mundshme.”
drejtor i kriket Marcus Veriut Durham ka mbrojtur vendimin për të emëruar kapiten Cameron Bancroft i Qarkut kampionatit tyre dhe anët One-Day Kupës.

Bancroft do të bashkohen Durham në verë dhe i është dhënë roli vijim daljes në pension Paul Collingwood së. 1 Bancroft dhe Steve Smith adresuar mediave pas pranimit të mendimit top-ngatërrime Megjithatë, vendimi për të bërë Australian batsman kapitenin Durham ka ndarë për shkak të përfshirjes së Bancroft në skandalin top-ngatërrime bashku skuadrës ndërkombëtar Steve Smith dhe David Warner në mars 2018.

Bancroft shërbyer një ndalim nëntë muaj, por i është dhënë roli që talkSPORT e Darren Gough etiketuar “turpshme”. Më poshtë ju mund të shihni përçartje madhe e Gough së në sagë. “Më duket një vendim absolutisht e turpshme nga Marcus Veriut për të dhënë Cameron Bancroft shiritin e kapitenit Durham.” “Ai ishte kapiten Australia U19 në vitin 2011 për 2 ndeshje.

Kjo është ajo!” përçartje Incredible nga @DGoughie në Bancroft kapiten Durham në një vit Ashes! 🔥 pic.twitter.com/X8n5lmhYJA – talkSPORT (@talkSPORT) 22 mars 2019 Megjithatë, North vazhdoi edicionin e së mërkurës të Drivetime për të mbrojtur Bankroft, duke pretenduar se kapiteni i ri është “profesional përfundimtar” dhe sugjeroi sjelljen e batsman së në Afrikës së Jugut . ishte për shkak të mjedisit ai ishte në North tha: “unë e kuptoj se ky vendim do të jetë mendime ndarjen. “Cameron është alternativa më e mirë në dispozicion për ne si kapiten lëvizur në këtë sezon. “Ky vendim nuk është marrë lehtë. Në një botë ideale ne do të kemi një shtëpi-rritur Durham lojtar kapiten të qarkut për vitin 2019, por si nje klub ne nuk jemi në atë pozitë. “E FUNDIT SPORT START NEWS përhapur lajmin Eddie Hearn zbulon datë të re mundshëm për luftën e ardhshme Callum Smith ACTION Reporter puthi nga Pulev fton avokat; e akuzon atë për të reja, sulm shtesë seksuale të nxehtë Dejvid Prajs trondit tifozët me jashtë-of-karakter, pasthirrmë-ngarkuar shpërthim leh Big Dog Roman Reigns ka një përgjigje të shkëlqyer, kur u pyet në lidhje me Conor McGregor bashkuar WWE mirë për një Deadman postet Undertaker të reja që tregojnë photo humbje peshe pabesueshme 50/50 Eddie Hearn i përgjigjet kërkesës Deontay Wilder të një ndarje 50/50 për të luftuar AJ The Game Triple H ekskluzive: Lajme mbi ardhshme marrjen NXT në Mbretërinë e Bashkuar dhe më Man Becky Lynch bën më shumë histori WWE dhe të zërë John Cena në procesi “ai është i fundit profesionale – punë-etika e tij, mënyrën se si ai dedikon veten në lojë. “Djalë tim kundërshtuar sjelljen e tij në Afrikën e Jugut e kursit.

Kjo ishte ndoshta një produkt i atij mjedisi dhe ku është ai. “Por ai është rritur aq shumë nga ajo përvojë. Nuk do të jetë dikush më mirë të bëjnë me për lojtarët e rinj të efekteve të marrjes së vendimeve të varfër. “Ai e ka jetuar atë dhe do të duhet të jetojnë me atë për pjesën tjetër të karrierës së tij dhe jetës, por ka shumë gjëra të mira rreth Cameron Bancroft. “Veprimet e tij duke ecur përpara dhe mënyrën se si ai do të sillet për Durham dhe shpresojmë se me disa shfaqje të vërtetë të mirë, ajo do të tregojë njerëzve se ai është personi i duhur për ne në këtë moment.” “Unë e kuptoj plotësisht këtë vendim do të ndahet mendim.” “Cameron Bancroft është alternativa më e mirë në dispozicion për ne si kapiten.” Pas përçartje @ DGoughie mbi Bancroft javën e kaluar, @ drejtor i kriket DurhamCricket e Marcus North kishte fjalën e tij në @talkSPORTDrive 🍿 pic.twitter.com/b5RY607NQF – talkSPORT (@talkSPORT) 27 mars 2019

Join Andrew McKenna dhe Alex Tudor si ata janë të bashkuar nga lojtarët kryesorë nga të dyja ekipet për radhitje të ndeshjes së dytë T20. England vënë në një performancë të pabesueshme fituar nga 137 shkon, duke fituar atyre një fitore seri me një lojë të këmbimit! Bashkohuni me ne nesër për një tjetër episod dhe të sigurohemi që ju goditi atë regjistroheni butonin.

Është e drejtë të thuhet boks ka dominante kile-për-kile mbret tani. Ndryshe në disa periudha të kaluara – të tilla si Floyd Mayweather-së në të kaluarën jo shumë të largët – tani ka debat të vërtetë se kush është boks sot më të mirë. 11 Floyd Mayweather dhe Manny Pacquiao janë mëparshme kile-për-kile sundimtarët Argumenti kile-për-kile është ndoshta një nga më të diskutueshme në sport dhe të gjithë duket të ketë një opinion mbi të.

Disa të rangut luftëtarët më të mirë në botë të bazuar thjesht në mënyrën e shfaqjeve të tyre – se si ata shikojnë. Disa të rangut të tyre bazuar thjesht në rinis e tyre dhe peshojnë deri që ka të fiton të mira regjistruar. Disa marrin faktorë të tjerë si aktivitet dhe rezultatet zyrtare parasysh, gjithashtu, do të thotë të gjithë gjë bëhet një rrëmujë e madhe konfuze.

Prandaj, talkSPORT.com do të nxjerr kriteret e saj (bazuar afërsisht në kile-për-kile kriteret Ring Magazine) për këtë listë tani: KRITERET rezultat – Rezultati zyrtar gjithmonë qëndron dhe në fund të fundit trumps faktorët tjerë.